MEKA BETON BORU PARKE

Şirketimiz, 1976 yılında müşterilerine çağdaş, ekonomik, çeşitli ve kaliteli ürünler sunmak için, Arnavutköy İstanbul adresinde yaklaşık 50 dönüm (50000 m2)’lik alan üzerine beton boru, parke taşı ve bordür taşı üretimi yapmak amaciyla kurulmuştur. Bu alanın 5000 m2 lik kapalı alan içerisinde ürünlerimiz imal edilmekte, 45000 m2 lik alan ise stok sahası olarak kullanılmaktadır. Fabrikamızda yaklaşık 100 personel çalışmakta ve aynı zamanda kilit taşı, altyapı, çevre düzenleme konusunda uzman ekibimiz ile birlikte hizmet vermektedir. Beton boru üretim santralimizde günde 150 m³, Parke Taşı santralimizde günde 100 m³ beton üretimi gerçekleştirilmektedir. Fabrikamızda, beton ve betonarme boru (ø 150 mm Beton Borudan – ø 3000 mm Betonarme Boruya kadar) üretimi gerçekleştirilen 5 adet, prefabrik baca elemanları üretimi gerçekleştirilen 5 adet olmak üzere toplam 10 adet makine, parke taşı ve bordür taşı üretimi gerçekleştiren 1 adet Zenith marka olmak üzere toplam 3 adet parke taşı makinası, 1 adet bordür taşı üretim makinası, 7 adet forklift, 1 adet buhar kazanı, 1 adet sabit jeneratör, ve 15 adet kasalı kamyon bulunmaktadır.

MEKA BETON BORU PARKE, 15 yıllık çalışması sırasında; çalışanlarına, iş yaptığı kurum ve kuruluşlara her zaman dürüstlük ve güvenirlilik ilkesinden asla taviz vermemiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Fabrikamızda, Kalite Kontrol Laboratuarı bulunmaktadır. Laboratuarda, teknik elemanlar tarafından, üretimde kullanılan malzemelerin ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin gerekli deney ve kontrolleri sistematik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İmalatlarımıza buhar kürü uygulanmaktadır. İmalata Yeterlilik ve Türk Standartlarına Uygunluk (TS 821, TS 2824,TS 436) belgelerimiz vardır. İller Bankası onayımız bulunmaktadır.

Kalite Politikamız;
*Faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde; kalitede öncü olmak,

*Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sağlayacak kaliteli ürünleri zamanında üretmek, % 100 müşteri memnuniyetini kazanmak,

*Türk standartlarında aranan niteliklerle sınırlı kalmayıp, kalitenin daha ileri götürülmesini sağlamak,

*Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliği için gözden geçirme ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak,

*Üretim sırasında israfı ortadan kaldırmak,

* İstanbul ili ve çevre illerin ihtiyacı olan, alt yapı ve çevre düzenleme elemanlarını Türk Standartlarına ve İller Bankası Standartlarına uygun şekilde üretimini gerçekleştirerek alt yapı ve çevre düzenleme elemanları ihtiyacını karşılamaktadır.

Şirketimizin kalite anlayışı; Türk Standartlarında aranan niteliklerle sınırlı olmayıp kalitenin daha ileri götürülmesi ve müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik alt yapı ve çevre düzenleme  elemanlarının verilmesinin gerçekleştirilmesidir.

VİZYONUMUZ

2023 yılına kadar başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin altyapı sorununu sağladığı kaliteli ürünlerle çözmek ve sektördeki liderliğini korumaktır.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak.

KALİTE POLİTİKASI

ÜSTÜN OLDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ

Beton & Betonarme Borular100%
100%
Prefabrik Baca Elemanları100%
100%
Bordur Taşları Grubu100%
100%
Parke Taşları Grubu100%
100%

Bizimle çalışmaya hazır mısınız ? ŞİMDİ TEKLİF ALIN

GERİ